Τοίχος Σημειωμάτων Καθηγητών Σας

Οι απαντήσεις της έρευνας
Ημερομηνία Δημοσίευσης 2014 May 20

Απο τα αριστερά όπως κοιτάτε την οθόνη και στην ενότητα "Κατεβάστε αρχεία" μποτείτε να κατεβάσετε στον υπολογιστή σας το αρχείο -Απαντήσεις έρευνας.pdf-.
Γράψτε μου ένα κείμενο 2-3 παραγράφους μια μικρή παρουσίαση της έρευνας που κάναμε και κάποια συμπεράσματα που μπορείτε να βγάλετε απο τα αποτελέσματα.
Μέχρι την Τετάρτη το απόγευμα!!!

Πρόβες για την 28η Οκτωβρίου
Ημερομηνία Δημοσίευσης 2013 Oct 18

Αγαπητοί μου μαθητές,

την Δευτέρα & την Τρίτη θα κάνουμε πρόβα για την 28η Οκτωβρίου.

Παρακαλώ να φέρετε μαζί σας τα ντοσιέ [αν τα έχετε πάρει] & όργανα, όσοι συμμετέχετε στην ορχήστρα.

Ευχαριστώ! Καλό σαββατοκύριακο!

Η Διδάσκουσα
Λένα Κοκκινομηλιώτη

Α Γυμνασίου - Βαθμοί του Τεστ
Ημερομηνία Δημοσίευσης 2012 Apr 30

Ανακοινώθηκε στον ιστοτοπό μας οι βαθολογία που πετύχατε στο τελευταίο τεστ που γράψαμε. Για να την δείτε πρέπει πρώτα να συνδεθείτε με τον κωδικό σας και στην συνέχεια να επισκεφτείτε τον σύνδεσμο "Οι βαθμοί μου" στα αριστερά της οθόνης.

ΑΕΠΠ - ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ 6 -3
Ημερομηνία Δημοσίευσης 2012 Mar 05

ΘΑ ΔΙΑΒΆΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΗΘΗΜΑ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ 326-336.
ΕΠΙΣΗΣ, ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ "ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΠΙΝΑΚΕΣ" ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΟΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ (ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ)

Συντάκτης:

Σημειώσεις για το μάθημα: οι δέκα εντολές
Ημερομηνία Δημοσίευσης 2011 Dec 09

Διαβάστε αυτές τις σημειώσεις για να γνωρίζετε ποιο είναι το περιεχόμενο των 10 εντολών που έδωσε ο Θεός στο Μωυσή.

εργασία Κοινωνικά δίκτυα
Ημερομηνία Δημοσίευσης 2011 Dec 03

Διαβάστε την είδηση από την εφημερίδα Καθημερινή http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_ell_1_19/04/2011_439472

Συντάκτης: ΕΛΠΙΔΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
Ημερομηνία Δημοσίευσης 2011 Nov 07

Μπορείτε να δείτε την βαθμολογία του διαγωνίσματος που γράψαμε στις 1/11/11 στα αριστερά όπως κοιτάτε την οθόνη, στον σύνδεσμο "ΔΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΑΣ" αφού πρώτα συνδεθείτε με τον κωδικό σας.

Συντάκτης: ΕΛΠΙΔΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α' ΤΡΙΜΗΝΟΥ - ΑΓΓΛΙΚΑ
Ημερομηνία Δημοσίευσης 2011 Nov 03

ΑΓΓΛΙΚΑ-ΑΡΧΑΡΙΟΙ: ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ: ΠΕΜΠΤΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
Η ΥΛΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΩΣ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ,ΑΠΟ STUDENT'S/WORKBOOK!!!

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
Ημερομηνία Δημοσίευσης 2011 Nov 03

Μην ξεχάσετε το πρόχειρο διαγώνισμα (θα το γράψουν και τα 2 τμήματα) την Παρασκευή 4/11. Η ύλη που θα πρέπει να διαβάσετε είναι όλη η ύλη που έχουμε κάνει ως τώρα καθώς το διαγώνισμα είναι επαναληπτικό.

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
Ημερομηνία Δημοσίευσης 2011 Sep 27

Κατεβάστε στον υπολογιστή σας από τον σχετικό συνδεσμο στα αριστερά της οθόνης σας το 1ο κεφάλαιο του βιβλίου.